LOGIN
Zaloguj się lub Zarejestruj
Avatar
Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?

Dołącz teraz! To nic nie kosztuje. Uzyskaj pełny dostęp aby korzystać z tej strony

Zresetować hasło - Przypomnij mi moją nazwę użytkownika

Username
Hasło
Remember me

wbmlogo

Wirtualna Biblioteka Metodyczna PCEN :: dział plików RSS

Kursy e-learningowe RSS

Wszystkie kursy e-learningowe zostały przygotowane przy pomocy wybranego edytora:

  1. eXe - jest projektem Open Source przeznaczonym dla nauczycieli pomocnym w tworzeniu i publikacji treści nauczania oraz testów bez znajomości języka HTML lub XML. Ale nie tylko… Z powodzeniem po ten projekt może sięgnąć zwykły człowiek, jeżeli chciałby opublikować np. bloga lub prostą stronę internetową.
  2. CourseLab - jest potężnym, ale i łatwym w użyciu, e-learning'owym narzędziem. Oferuje ono programowanie w otwartym środowisku WYSIWYG i służy do tworzenia wysokiej jakości interaktywnych treści e-learningu, które mogą być publikowane w Internecie oraz Learning Management Systems (LMS np Fronter, Moodle).

W pliku do pobrania znajdują się spakowane dwie wersje kursu: jedna w standardzie HTML do uruchomienia na włąsnym komputerze lub stronie www a druga w standardzie SCROM przeznaczona do importu na platformę e-learningową np. WBTServer lub Moodle.

Remository 3.55 utilise les technologies PHP, SQL, CSS, JavaScript

Projekt EduKom

edukom

Materiały wypracowane przez uczestników szkoleń w ramach projektu EduKom.

 

Przydatne linki

KO.jpgMEN.jpgedukom.jpglogo_cie.gifore.jpgpcen.jpgr_pokl.jpgum.jpgwup.jpgKO.jpgMEN.jpgedukom.jpglogo_cie.gifore.jpgpcen.jpgr_pokl.jpgum.jpgwup.jpg